середа, 11 грудня 2024 р.

ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕКАРІВ ОБЛАСТІ: НОВІ ФОРМИ РОБОТИ ТА ПРОЄКТИ

11 грудня на базі бібліотеки провели заняття для шкільних бібліотекарів, слухачів курсів Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Заняття відкрила директорка Алла Єфремова, яка озвучила тенденції, що формують майбутнє бібліотек: «Час вимагає інноваційних підходів в організації використання бібліотечних приміщень, промоції читання. Бібліотекам варто зосередити зусилля на задоволенні зростаючих очікувань читачів, які потребують високої якості обслуговування, швидкого отримування інформації у зручний спосіб. Соціальні потреби суспільства вимагають актуалізації бібліотечних фондів. Для покращення іміджу установ необхідна постійна демонстрація цінності бібліотеки для громади. Радимо активно співпрацювати з публічними бібліотеками та громадськими організаціями, спільно втілювати нові проєкти».

Про нові проєкти в роботі з учнівською молоддю розповіла завідувачка науково-методичного відділу Зоя Корчинська: «Диво витинанки» – арттерапії для родин захисників, «Паралімпійський марафон», «Студія активних громадян», «MOLESKINE: територія творчих», «Я – волонтер», конкурс «Поетична хвиля: голоси майбутнього» тощо.

Завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу Руслана Тимощук висвітлила особливості бібліографічної роботи бібліотеки у воєнний час. Вона ознайомила слухачів з новими вебліографічними проєктами бібліотеки із серії «На передовій інформаційно-бібліографічного фронту», доробком з впровадження академічної доброчесності, практично показала, як зручно та швидко знайти на спеціалізованому сайті «БібліоGRAF» Волинської обласної бібліотеки для юнацтва інформацію на підтримку навчально-виховного процесу, основні стандарти бібліографічної діяльності та методикою їх застосування.

Головна бібліотекарка відділу читальних залів Марина Місюк провела екомайстерку «Новорічна іграшка». У вправних руках бібліотекарок шишки, жолуді та нитки перетворилися у чудових лялечок.

Модераторка заходу, методистка відділу освітньої та інноваційної діяльності Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Наталія Романюк підсумувала, що, як і раніше, бібліотеки залишаються відкритими для постійного пошуку нових форм діяльності, впровадження інновацій, роботи під девізом «Співпрацювати, щоб розвиватися».








Немає коментарів:

Дописати коментар