21 червня у селі Шепель поблизу Луцька
відбулося «Свято родинної надії», яке зібрало разом чимало сімей, дітей і
дорослих, ветеранів, військовослужбовців і жителів громади.
На локації Волинської обласної бібліотеки
для юнацтва відбувалась магія різнотрав’я: всі охочі разом з Оксаною Кобою працювали
над створенням панно з лікарських трав та польових квітів. Захід став чудовою
нагодою провести час разом, відпочити на природі та відчути силу родинної
єдності.
Другий рік поспіль Луцька міська рада
організовує «Свято родинної надії» на території Кінного клубу
іпотерапії,оздоровчої верхової їзди та рекреації «Антарес Луцьк», де для гостей
підготували насичену програму розваг та активностей.
Дякуємо організаторам за запрошення
долучитись до важливого заходу!
Дякуємо Департаменту з питань ветеранської політики Луцької міської ради за співпрацю!
Немає коментарів:
Дописати коментар